top of page

תקליטן לאירועים בלתי נשכחים

 

תקליטן לאירועים בלתי נשכחים, שירותי מוסיקה בכל הסגנונות. מוסיקה חדשנית, מגוונת, מקפיצה ובאוירה טובה מנצחת על כל סוג של קהל מהצעירים ביותר ועד לבוגרים שבינינו. שירות אדיב, מנומס, מקצועי ומיומן והכי חשוב - מתן שירות גבוה העולה על ציפיית הלקוח תוך כדי השקעה ודגש על מקצועיות ומקצענות . שילוב ויכולת פנטסטית לקריאת קהל בזמן אמת
זו הנוסחה הנכונה לאירוע מוצלח וייחודי.

תקליטן לחתונות

 

בשלב הראשון ננעים את אזני האורחים במוסיקת רקע רגועה.בנתיים, כל אורח יתפוס את מקומו. בשעה טובה נגיע לשעת החופה, טקס מרגש בו הבעל והאישה הופכים לזוג באופן רשמי ומייד לאחר שבירת הכוס עוברים למסיבת הריקודים הראשונה בחתונה. לאחר מכן תהיינה המנה העיקרית בשולחנות הישיבה. בעת סיומנו את המנה העיקרית נחזור לרחבת הריקודים ונרקוד עד אשר יזלו כוחותנו.ניתן לשנות את תצורת החתונה לפי ראות עיניו של הלקוח.

אבירם הינו תקליטן חתונות עם ניסיון עשיר
bar mizva

תקליטן לבר/בת מצווה

 

בתחילת הערב יגיע התקליטן עם מוסיקה מעודכנת המתאימה לחתך גילאי הילדים. אנו נתחיל את הערב עם קצת חימום של מוסיקת מועדון שהילדים אוהבים, דגש יינתן כמובן על החוגג/ת. אחרי שהילדים קצת רקדו, ביחד עם התקליטן נמצא גם מפעיל שמכיר היטב את כל משחקי הנוער וההפעלות למיניהם. המפעיל ישלב מספר משחקים והפעלות עם הילדים במקצועיות ובמיומנות רבה תוך כדי שליטה מקצועית מוחלטת על הילדים על מנת שלא יתפזרו. ניתן לשלב גם ריקודי שורות אהובים ביותר על כל סוגי הילדים כמו לטינוס (ריקוד הצעדים), בא לה על הקיץ, בומבה ועוד. לאחר שלב המשחקים יגיע שלב האוכל בו נחלק את העוגה בין כל הילדים. לאחר הפסקת העוגה נחזיר את הילדים להרקדה נוספת על רחבת הריקודים של המקום. ניתן לשנות את תצורת הבר בת מצווה לפי ראות עיניו של הלקוח, באבירם הפקות יש מגוון של תקליטנים לאירועים שונים.

תקליטן לבר מצווה זה אבירם הפקות - מתוך אירוע מוצלח

תקליטן לימי הולדת

 

אצלנו התקליטנים והמפעילים נוגעים בכל חתכי הגילאים הקיימים. תקליטן לאירוע שיודע לקורא את הכל סוגי הקהל , מגילאי כיתות בית ספר יסודי (א' עד ו') ועד למסיבות ימי הולדת לצעירים או מבוגרים (למשל יום הולדת 30, 40 או 50 וכו'). התקליטן יגיע עם מוסיקה עדכנית ומקפיצה כדי לחגוג. בתחילת הערב ניתן אפשרות קצת להנות מהכיבוד ומיד נתחיל לרקוד ולפזז על הרחבה. ניתן לשלב במסיבות ימי ההולדת מפעיל למשחקים , הפעלות לילדים ולמבוגרים. בערבי מבוגרים, ניתן לשלב שירי ארץ ישראל של זמר או להקה. כמו-כן ריקודי שורות מוכרים ומקפיצים ועוד הרבה מכול טוב. ניתן לשנות את תצורת יום ההולדת לפי ראות עיניו של הלקוח.ניתן להוסיף  שירותי צילום סטילס ו/או מגנטים לפי הצורך

תקליטן יום הולדת לכל הגילאים
תקליטן לבר מצווה

תקליטן לכל מסיבה

 

שירותי מוסיקה ותקליטן מסיבה ולא חייבת להיות סיבה, שירים עדכניים דאנס קיצבי, ים תיכוני ולהיטים, שנות ה-60, שנות ה- 80-90, שירי א"י, ריקודי שורות, ריקודי עם, מוסיקה שחורה ועוד הרבה מיני רבים אחרים וטובים, תקליטן לאירועים קטנים וגדלים כאחד זה אבירם הפקות.

ניתן להוסיף שירותי צילום סטילס ו/או מגנטים לפי הצורך.

אין מסיבה בי אבירם הפקות - תקליטן למסיבה

מפעיל ליום ההולדת

 

מפעיל ליום הולדת הנו תקליטן לאירוע המתאים את עצמו לפי חתך גילאי החוגגים. למשל, המפעיל יכול להיות במסיבה של ילדים בגילאי 8-11 ולהפעיל אותם במשחקי חברה מגוונים המתאימים לגילאים שלהם. מנגד, במסיבת מבוגרים, המפעיל מגוון במשחקי חברה לגילאים בוגרים בסגנון בתי מלון או כל הפעלה אחרת שהלקוח מבקש. המפעיל הנו גם מנחה בעל ניסיון אשר מעביר את ההנחיה בצורה בידורית וכיפית לאורחים.

מפעיל ימי הולדת מקצועי  אדיב וחייכן

מפעיל למבוגרים

 

מפעיל הפעלה למבוגרים יכולה להתבטא בכמה נושאים. שירה בציבור, שירי א"י, משחקי בינגו, קריוקי, מסיבת ריקודים מכל הזמנים או כל הפעלה אחרת אשר המפעילים שלנו, שהינם בעלי ניסיון רב בתחום ההפעלות ובנוסף הם תקליטנים לאירועים , יבצעו למען הצלחת האירוע.

אטרקציות נוספות לפי הביקוש ו/או הצורך:

• שירותי שירה, הקרנת מצגת וקריוקי

• הקלטת שירים באולפן הקלטות

• שירותי צילום, מגנטים, סטילס ווידאו

• ערבי בינגו

• הופעות ריקוד מקצועיות.

• עוד אטרקציות לפי הביקוש ו/או הצורך

אזורי שירות מרכזיים:
תקליטן בצפון, תקליטן בחיפה, תקליטן בקריות

תקליטן לבר מצווה
מפעיל עם נסיון רב בהפעלת מבוגרים

כן אני מעוניין

לקבל פרטים נוספים

bottom of page